Hakkımızda

Hakkımızda

DEMİRCİ HACI ÖMER OĞULLARI ŞİRKETLER GRUBU KURULUŞU OLAN DEMPET DEMİRELLER PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş KISA ADIYLA (DEMPET A.Ş)1987 yılında kurulmuş, 1990 yılında fiilen faaliyete geçmiştir. Afyonkarahisar - Ankara karayolunun 23. km’sinde geniş ve ferah bir alanda hizmet vermektedir. 

2013 yılının başında yenilenen ferah ve geniş bir alanda bulunan istasyonumuz; temiz tuvaletler, market, akaryakıt ve madeni yağ satışları ile hizmete devam etmektedir. Ayrıca bunun yanında istasyonumuza ek olarak yolcuların oturup dinlenebilmeleri için kamelyalar ve simit evimiz ile hizmete devam etmektedir. 

İstasyonun tamamen yenilenmesi ile beraber Şık bir görünüm kazanan tesisimiz eğitimli ve güler yüzlü  3 market elemanı ve 5 ön saha satış elemanı ile hizmet vermektedir. 

İstasyonumuz yeni ve temiz tuvaletler, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmete hazırdır. Ayrıca istasyonumuzda taşıt tanıma sistemi, hava-su ve yıkama ünitesi(köpük-yıkama ve oto süpürge) mevcuttur. 

DEMPET A.Ş yıllık ortalama60.000 kgmadeni yağ,1.500.000,00 litrefuel save diesel,350.000,00 litrev power +nitro diesel,150.000,00 litrefs 95 kurşunsuz benzin ve 50.000,00 litrev power +nitro 97 kurşunsuz benzin satışı ile sektörde önemli bir yere sahiptir. 

SHELL uluslar arası bir şirket olup, akaryakıt sektöründe öncü bir kuruluştur. Kaliteli akaryakıt satışını prensip edinmiştir. Bu amaçla bayilerini haber vermeden her an denetler ve depoların temizliği, akaryakıt ürünlerinin kalitesini kontrol ve analiz eder. Müşteriler her an 444 1 502 numaralı telefondan müşteri temsilciliğine şikayet ve öneride bulunabilirler.